Якими бувають автомобільні захисні плівки?

Якщо ви вирішили, що захисна плівка для автомобіля найкращим способом зберегти його зовнішній вигляд, то вам потрібно буде визначитися з типом плівки. Вона повинна бути не тільки красивою, але відповідати вашим потребам. При цьому майже у кожного майстра улюблена марка плівки з якою у них виходить найкраще працювати. З цього рекомендації майстра можуть бути недоречні для вас. Що б вам було легше визначитися в різноманітті позицій, нижче наведені основні типи антигравийная защитная пленка для автомобілів.

Типи захисту лакофарбового шару

Почнемо з того, що захистити фарбу можна одним із двох способів. Це спеціально напилювані покриття або плівка. Покриття відмінно захищає фарбу від відколів і подряпин, але видалити його раніше ніж воно зітреться не можна. Це може стати перешкодою для тих кому подобатися міняти колір свого автомобіля. Захисна плівка для автомобіля так само чудово захищає фарбу на машині, але при цьому її легко видалити в разі потреби. Багато власників вважають за краще саме цей вид захисту фарби.

Існує кілька видів плівок. Вони можуть відрізнятися за властивостями, товщині, кольором і фактурою. Наприклад, хром плівки для автомобілів дають дзеркальний ефект дуже популярний у автомобілістів останнім часом. Хром плівка за рахунок свого дзеркального ефекту відмінно відбиває сонячні промені, за рахунок чого кузов машини не нагрівається.

Так само автомобіль ставати естетично привабливішим, більш стійким до миття високого тиску. Така плівка володіє хімічною інертністю, з цього ви можете не турбуватися за її зовнішній вигляд через те, що на неї може потрапити сіль, бітум або інші дорожні реагенти.

Так само в свою чергу хром плівка ділитися на рекламну та автомобільну. Відмінності полягають у тому, що рекламна плівка товщі, а й менш міцна. Так що якщо ви почули негативний відгук про хром пінці уточніть про яку саме йдеться. Вибираючи для себе захисну плівку враховуйте ступінь навантаження яку вона повинна витримувати.

І так існують такі види плівок:

Антигравійне плівка
Матова плівка
Хром плівка
Плівка під метал
Атермальна плівка
плівка хамелеон
перламутрова плівка
Глянцева плівка
Плівка під дерево
Плівка під карбон

Всі автомобільні пінки призначені для захисту кузова від відколів та інших дефектів мають практично однаковим набором якостей, за винятком зовнішнього вигляду.