Японське ательє показало тюнінг Lexus LS нового покоління

Японське тюнінг-ательє WALD International підготувало для флагманського седану Lexus LS нового покоління відразу дві різних програми апдейту. Перший комплект називається просто – Standard і, що дивно, виходить за рамки звичайних проектів японського тюнера. Однак назва Standard робить пакет стриманим.

Такий тюнінг Lexus LS від WALD включає передній спліттер з вбудованими світлодіодними елементами, розширені передні крила, нові бічні спідниці, спойлер на кришці багажника, а також задній дифузор зі світлодіодною гальмівною лампою.

Другий пакет від WALD для Lexus LS носить назву F Sport і включає майже такі ж оновлення, але тільки в більш агресивному виконанні. Всі кузовні елементи виготовлені з ABS-пластику і сумісні як з LS 500, так і з гібридом LS 500h.

Нові деталі можуть бути легко встановлені на заводські кріплення, без додаткових модифікацій кузова. За додаткову плату тюнер пропонує для Lexus LS 500 нову вихлопну систему з чотирма вихлопними наконечниками, яка, як стверджується, створює більш агресивне звучання і покращує реакцію дросельної заслінки під час прискорення.

Останнім штрихом тюнінгу від WALD International стало два комплекти колісних дисків I12-C і T22-C у розмірі від 20 до 22 дюймів в поєднанні з низкопрофільними широкими шинами для досягнення максимального візуального ефекту. Флагман Lexus не отримує ніяких змін в продуктивності, тому LS 500 з доробками WALD як і раніше видає 415 к.с., а гібрид LS 500h 354-сили.