Японці показали оновлене крос-купе Mazda CX-4

Японські машинобудівники відправили на ринок оновлене крос-купе Mazda CX-4. Перші екземпляри новинки вже добралися до шоу-румів, і 26 жовтня офіційно почнуться її продаж.

Презентація оновленого Mazda CX-4 відбулася пару місяців назад в Ченду. Зовнішність машини практично не змінилася, вона обзавелася дещо переглянутою оптикою і декоративними вставками на бамперах в «топових» збірках. У салоні автомобіля стало тихіше за рахунок поліпшеної шумоізоляції, а ще японці додали в колірну палітру кузова кросовера кілька нових варіантів фарбування.

Mazda CX-4 побудований на шасі попереднього CX-5. При габаритах в 4633х1840х1530 мм автомобіль має колісну базу розміром 2700 мм. Об’єм багажного відділення новинки дорівнює 400 л.

Для оновленого Mazda CX-4 тепер доступний атмосферний двигун 2.5 тягою 192 к.с. Також машина буде продаватися з агрегатом 2.0 потужністю 151 к.с. Для моторів передбачені 6-МКПП і гідромеханічна 6-АКПП. У списку додаткового устаткування крос-купе Mazda CX-4 числяться інтелектуальний повний привід i-ACTIV AWD, а також модернізована система G-Vectoring Control, що поліпшує управління в складних дорожніх умовах. Вартість новинки в Китаї становить 140 800 юанів за стандартну версію. «Топовий» кросовер пропонується за 215 800 юанів.