«Євробляхери» висунули ультиматум президенту

Після завершення акцій з перекриттям доріг в різних областях України, «євробляхери» озвучили свої вимоги вже до президента Петру Порошенко, пише AUTO-Consulting. У своєму відеозвернені вони заявили, що якщо президент не ветує прийняті Верховною Радою закони №8487 та №8488, то тоді …

Спільнота користувачів автомобілів на європейській реєстрації не буде за нього голосувати на виборах президента. Свій електроральний голос «євробляхери» оцінюють в 2 млн. Виборців і це може бути істотно.

Правда, в цьому ж відеозверненні «євробляхери” не обіцяли голосувати за Петра Порошенка, в разі якщо він накладе вето на ці закони. Тобто виходить, що ультиматум не був однозначним, і свою підтримку президенту вони не пообіцяли, а озвучили тільки негативний сценарій.

Судячи з такої заяви, вирішення питання з «євробляхами» вже перекочувало в політичну площину і стало однією з «козирних карт» до майбутніх виборів.

Нагадаємо, що 8 листопада Верховна Рада прийняла два закони №8487 та №8488, які змінюють систему нарахування акцизного податку на автомобілі і посилюють відповідальність за порушення термінів використання в Україні нерозмитнених автомобілів. Закон №8487 суттєво змінює оподаткування цілого ряду автомобілів і відкриває шлях для легалізації в Україні автомобілів старше 2010 року випуску.