Ілон Маск хоче навчити літати “Теслу”

Засновник компанії Tesla і SpaceX Ілон Маск написав у своєму твіттері, що нова модель Tesla Roadster з тюнінгом від SpaceX буде літати.

Маск прокоментував GIF-зображення з літаючим автомобілем DeLorean DMC-12 з серії фільмів «Назад в майбутнє» фразою «Приблизно так зможе і новий Roadster». А у відповідь на запитання відомого техноблогера Маркеса Браунлі (MKBHD) чи не жартує він, ще раз нагадав про можливості технології COPV (Composite Overwrapped Pressure Vessel) з використанням ємностей з повітрям надвисокого тиску.

По всьому шасі Tesla Roadster SpaceX Edition планують розмістити приблизно 10 невеликих двигунів, які не тільки зможуть красиво поліпшити час розгону і максимальну швидкість, але також допоможуть електромобілю краще гальмувати і входити в повороти. Необхідне для роботи COPV-двигунів обладнання займає досить багато місця, тому «космічна» версія родстера буде двомісною, а не чотиримісною – установку розмістять за переднім рядом сидінь.

Нагадаємо, що новий Tesla Roadster був представлений в кінці 2017 року. Електрокар здатний прискоритися до першої сотні за 1,9 секунди при максимальній швидкості 400 кілометрів на годину. Акумуляторна батарея на 200 кВт ∙ год забезпечить запас ходу не менше 1000 км, Стартова ціна – від $ 200 тисяч.

Джерело – hvylya.net.