Ілон Маск протестував Volkswagen ID.3 в Німеччині (Відео)

Глава Tesla протестував ID.3 разом з главою Volkswagen AG.

Tesla – визнаний лідер індустрії електромобілів, а Ілон Маск (Elon Musk) – лідер Tesla. Ця людина є однією з найбільш інформованих в індустрії, до його думки безперечно варто прислухатися. Це розуміють і в Volkswagen, інакше навіщо було запрошувати Ілона Маска на тест-драйв конкурентної розробки?

Відео того, як Ілон Маск і глава Volkswagen AG Герберт Дисс (Herbert Diess) тестують електричний хетчбек ID.3, топ-менеджер німецької компанії опублікував в LinkedIn. Заїзд відбувався в аеропорту Брауншвайга (Braunschweig Airport) – місця, яке часто використовується Volkswagen для своїх потреб. Взагалі Маск прилетів до Німеччини для розв’язання питань навколо Tesla (очевидно, пов’язаних зі споруджуваним під Берліном заводом), а короткий тест-драйв, судячи з усього, трапився мимохідь.

Попри те, що зустріч виявилася короткою, Герберт Дисс встиг розповісти про електромобілі ID.3 і ID.4 – і залишилося ще трохи часу безпосередньо на сам тест-драйв. Під час заїзду глава Tesla поставив кілька запитань про ID.3. Ну а загальна його думка про електромобіль така: «Я думаю, що для не спортивної машини це досить непогано». Екзаменатор задоволений, залік зданий.

І ID.3, і ID.4 скоро повинні надійти в широкий продаж в Європі. ID.4 також буде пропонуватися в інших регіонах. Наприклад, саме ця модель стане першою «електричкою» Volkswagen в США.