Infiniti показала фото першого електричного родстера

Компанія Infiniti показала перше зображення одномісного електричного родстера, в дизайні якого прослідковуються нотки ретро і футуристики, дебют якого запланований на кінець місяця в рамках Конкурсу елегантності Пеббл-Біч. Прототип стане частиною серії концептів, в яку вже входять «вінтажний» електрокар Prototype 9 і Q Inspiration, який розповідає про новий дизайн марки.

«Новий концепт-кар демонструє шлях розвитку бренду Infiniti, – каже шеф-дизайнер марки Карім Хабіб – для нас електрифікація – синонім продуктивності: наші електрокари будуть потужними, ефективними і приносять задоволення від водіння. Цей прототип стане фізичним втілення електрифікованого майбутнього».

Концепт-кар Prototype 9 дебютував в серпні минулого року. За словами представника марки, машину присвятили гоночним автомобілям 1940-х, хоча сама компанія утворена лише в 1989 році. Prototype 9 укомплектований силовою установкою від Nissan Leaf (150 кінських сил і 320 Нм крутного моменту), завдяки якій він розганяється до «сотні» за 5,5 секунди. Максимальна швидкість ретроелектрокара становить 170 кілометрів на годину.