Infiniti показала концепт нового електричного авто

Новий тизер був випущений напередодні прем’єри нового спортивного електричного автомобіля, який Infiniti покаже на Конкурсі елегантності в американському Pebble Beach в кінці серпня.

Минулого тижня Infiniti показала перший ескіз свого нового електричного спорткару і заявила, що нове творіння дизайнерів компанії, які працювали під керівництвом Виконавчого директора Каріма Хабіба, який перейшов в Infiniti з BMW, має «заповнити розрив між історією і сучасністю». Судячи з пред’явлених фрагментів, новий концепт-кар стане продовженням переосмислення ретро-ідей, який були успішно реалізовані в торішньому шоу-стопері компанії Infiniti Prototype 9.

З пред’явлених сьогодні фотографій не ясно, що саме буде представляти з себе нова робота команди Хабіба. Ми знову бачимо тільки одномісний кокпіт і крихітне лобове скло, що нагадує спорт-прототипи 30-50 років. Так що нас чекає, з високою часткою ймовірності, ще один псевдогоночний автомобіль. Тільки тепер з закритими колесами. Новий концепт повинен, за словами розробників, реалізувати відразу дві глобальні ідеї бренду: надати максимальне задоволення від водіння і продемонструвати потужність і ефективність нової електричної силової установки.

Навряд чи цей концепт, як би він не називався, потрапить в серійне виробництво. Але технології, а Infiniti стверджує, що це буде чистий електрокар, цілком ймовірно, стануть основою для виробництва серійних електрокарів компанії, масове виробництво яких намічене на 2021 рік.