Infiniti представляє своє бачення дизайнерських рішень

Стає традицією щорічне подання дизайнерів Infiniti концептів, що визначають майбутні візуальний і технологічний розвиток марки. Рік тому команда Каріма Хабіба показала псевдо-історичний моноп Infiniti Prototype 9, який зовні перегукувався з гоночними автомобілями Гран-прі тридцятих років. Тепер прийшов час «гоночного» електричного спідстера з одномісною кабіною, виконаною в тій же дизайнерській манері, і отримав ім’я Prototype 10.

Нова робота виконана на модульній платформі, яка може використовувати силові установки будь-якого ступеня електрифікації. Від простого гібрида до повністю електричної системи. Але крім цього Infiniti представляє своє бачення розвитку дизайнерських рішень. Це зовсім не означає, що майбутні автомобілі марки втратять дах і будуть одномісними. Справа в іншому.

Нова робота Хабіба перегукується з прототипом Infiniti Q Inspiration, який був представлений в січні. У Prorotype 10 той же тонкий розріз фар, потужний передній бампер і скульптурні борти. І якщо подумки домалювати тут дах, ми отримали б прекрасне спорткупе. Головне, на чому загострюють увагу дизайнери Infiniti – чіткі лінії кузову і ідеальні пропорції, що, власне, не новина. Одномісний кокпіт, за словами розробників, вказує на максимальну зосередженість конструкторів на керованості майбутніх поколінь Infiniti. Ну, і електрична силова установка, звичайно. Ніяких подробиць не повідомляють, але мотор в Prototype 10 є. І це черговий крок до повної електрифікації модельного ряду, який компанія обіцяє вже після 2021 року.