Infiniti Project Black S Prototype покажуть на автосалоні в Парижі

До виробництва готуються абсолютно нові електромобілі та гібриди, натхненні концептом Q Inspiration, який стане основою для платформи електромобілів. У план включені електромобілі з батареями і унікальна система E-Power, що поєднує в собі продуктивність з дальністю дії. Але поки ці електромобілі та гібриди Infiniti залишаються в планах, доступне для огляду майбутнє демонструє Project Black S Prototype.

У ньому поєднується 3,0-літровий турбодвигун V6 з унікальною системою рекуперації енергії. Комбінований вихід становить 563 к.с. потужності і 475 Нм крутного моменту, що дозволяє автомобілю розганятися з 0 до 100 км / год швидше ніж за 4 секунди. Це краще за результат будь-якого іншого дорожнього автомобіля Infiniti.

У силовій установці Project Black S Prototype використовується три двигун-генератори MGU. Один блок MGU-K накопичує кінетичну енергію при гальмуванні. Ще два блоки MGU-H накопичують теплову енергію від вихлопних газів, що дозволяє автомобілю генерувати електроенергію під час гальмування і при прискоренні. Енергія, зібрана трьома модулями MGU зберігається в літій-іонної батареї на 4,4 кВт / год, розташованої в задній частині кузова. Дана енергія розкручує лопатки турбіни при необхідності, підвищуючи віддачу трансмісії на 160 к.с. Потужність передається на задню вісь. Подивитися на Infiniti Project Black S Prototype наживо можна на Паризькому автосалоні з 1 жовтня.