Isuzu представила агресивний позашляховик

Авто виглядає агресивно і надійно. Позашляховик Isuzu Concept X презентовано австралійським дилером Isuzu Ute Australia на офф-роад шоу National 4 × 4 Outdoors Show в Мельбурні. Він представлений відразу з двома типами кузова – SUV і пікап.

Обидві машини відрізняє агресивний дизайн – з помаранчевими скельцями фар. Автомобілі мають чудову геометрію прохідності – з кліренсом в 370 мм і кутами в’їзду і з’їзду 50 і 38 градусів відповідно.

Пікап побудований на базі серійного пікапа Isuzu D-Max, а SUV – також на базі серійного 7-місного позашляховика Isuzu Mu-X. Передня підвіска незалежна, задній міст – нерозрізний. В обох випадках – на пружинах. Хід підвіски збільшений до 17,8 см, застосовуються потужні 60-мм амортизатори.

Обидва концепти оснащені трилітровим турбодизелем двигуном 4JJ1 Hi-Power, який на серійних моделях розвиває 177 к. с. і максимальний крутний момент 430 Нм. Коробка передач – автоматична, 6-ступінчаста, марки Aisin. Про серійне виробництво мови поки не йде, хоча Isuzu Concept X чимось нагадує стильний позашляховик VehiCross, який спочатку також був концептом, а потім випускався серійно, правда, всього три роки.