Jaguar Land Rover пропустить автосалон в Женеві

Британський автомобільний концерн Jaguar Land Rover офіційно повідомив про те, що пропустить автосалон в Женеві в 2019 році. Ще одним автовиробником, який переглянув свою концепцію участі в автомобільних виставках, став концерн Jaguar Land Rover.

Компанія офіційно підтвердила, що не приїде в Женеву в березні 2019 року. Як повідомляє Autocar, причина тому – скорочення витрат. Фірма оцінює ефективність кожного конкретного шоу і, ймовірно, швейцарська виставка виявилася не найбільш раціональним способом витратити гроші.

У 2018 році, згідно зі статистикою продажів з січня по жовтень включно, продажі Jagur Land Rover в світі впали на 4% – до 492 388 автомобілів. При цьому серйозне падіння спостерігається на ключовому ринку – тільки в Китаї за жовтень попит на британські машини звалився на 49%.

“Ми робимо все, щоб оздоровити наш бізнес і особливо в Китаї. Вжиті заходи передбачає тісну співпрацю з нашими дилерами і баланс виробництва відповідно до попиту, щоб майбутнє концерну мало здоровий розвиток”, – пояснили в компанії. Крім Jaguar Land Rover в Женеві не Ford – марка теж має намір акцентувати увагу на власних проектах по просуванню новинок, а не на глобальних шоу. Також не приїде до Швейцарії і Volvo, яка раніше за інших заявила, що відмовляється від загальних виставок.