Jaguar Land Rover здаватиме в оренду преміальні авто

Jaguar Land Rover запускає сервіс прокату автомобілів преміум-класу в Лондоні.

Підрозділи компанії Land Rover InMotion Ventures, яка спеціалізується на інвестиційних вкладеннях в глобальні транспортні сфери, послуги мобільності і туристичні стартапи, запускає сервіс під назвою The Out, який є послугою прокату автомобілів преміум-класу.

Варто відзначити, що дана послуга доступна тільки для жителів Лондона. Новий сервіс надає можливість забронювати романтичні вихідні, сімейну поїздку або спонтанний відпочинок одним натисканням кнопки в додатку iOS.

Вже згадана послуга орієнтована на лондонців, у яких немає автомобіля, але транспортні засоби їм все ж іноді потрібні, а також їх цікавить високоякісна альтернатива нинішнім послугам з прокату машин і обміну транспортними засобами.

За допомогою сервісу The Out можна орендувати, наприклад, Land Rover Discovery Sport HSE, який буде доставлений або додому клієнта, або на місце його роботи. Британський автовиробник говорить про те, що різні дослідження довели, що більше половини потенційних споживачів зазначених послуг (52%) скоріше заплатять за незабутній досвід управління преміальною машиною, ніж куплять автомобіль середньої якості, який завжди буде готовий до поїздки.

Керівник Inmotion Ventures Себастьян Пік заявив, що в процесі створення нового сервісу був детально вивчений кожен етап процесу прокату автомобілів, щоб створити ідеальну послугу, здатну порадувати клієнтів, які старанно працюють і люблять розкішно відпочивати. Jaguar Land Rover хоче перевершити традиційні послуги прокату автомобілів завдяки справедливим цінам, комплексній страховці, необмеженому пробігу, наявними в комплекті дитячим сидінням і багато чому іншому.

Мінімальна вартість оренди транспортного засобу на вихідні становить 295 фунтів стерлінгів.