Jaguar представила оновлений Jaguar XF

Седан отримає не тільки поліпшений дизайн, а й сучасні технології всередині. Британська компанія представила свій розкішний Jaguar XF.

Седан середнього розміру був оновлений в середині циклу. Вперше модель показали у 2015 році, так прийшов час, щоб зробити його більш привабливим для ринку представницьких седанів. Jaguar XF 2021 року одержав незначні зміни екстер’єру, які при першому погляді досить складно знайти.

У передній частині встановлені тонші світлодіодні фари, а решітка радіатора отримала інше заповнення з хромованою обробкою. Jaguar також створив пакет Black Exterior Pack для XF 2021 року, в якому всі блискучі елементи замінені на матові. Крім того є 19-дюймові п’ятиспицеві колісні диски в сріблястому або глянцевому чорному кольорі або 20-дюймові колісні диски в матовому або глянцевому чорному кольорі.

Хоча поновлення зовні незначні, в 2021 модельному році салон седана отримає масу поліпшень. Новинка отримає нову інформаційно-розважальну систему Pivi Pro з вигнутим 11,4-дюймовим тачскріном, яка обіцяє інтуїтивно зрозуміле використання і спрощену структуру. Комплекс постачається з можливістю підключення Apple CarPlay і Android Auto, а також з «хмарним» оновленнями і камерою кругового огляду. Також XF 2021 року оснастили новою повністю цифровою комбінацією приладів і класичним важелем перемикання передач.

Покупці Jaguar XF 2021 року отримають на вибір два двигуни: 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом потужністю 246 і 296 кінських сил. У версії з першим мотором седан має задній привід, а з другим — повний. Розгін з нуля до сотні займає 6,5 секунди і 5,8 секунди відповідно.

Ціни на Jaguar XF 2021 року буде оголошено в міру наближення його виходу на ринок.