Як вберегти свій автомобіль в аномальну спеку: порада експерта

Навіть невелике ушкодження лакофарбового покриття, яке може бути викликане перегріванням вашого автомобіля під палючим літнім сонцем, може вилитися автовласникові в досить-таки витратний ремонт.

Неприємні наслідки перегрівання можуть проявитися також і в салоні машини. Тому якщо автомобіль не обладнаний кондиціонером, слід його періодично провітрювати. І це потрібно робити, навіть якщо ви не користуєтесь транспортним засобом щодня.

Експерти кажуть, що перед поїздкою обов’язково потрібно перевірити гальмівну систему. Не економте на покупці гальмівної рідини. Купуючи аби що, ви піддаєте себе як водія і пасажирів величезному ризику. Адже неякісна рідина в спеку може навіть закипіти.

Крім того, на стоянці необхідно вибирати місце під навісом, щоб уникнути попадання на машину прямих сонячних променів. Добре було б мати тентовану накидкою (чохол) для машини. Це допоможе не тільки захистити від сонця покриття, а й уникнути потрапляння на нього пташиного посліду, яких безжально роз’їдає фарбу. Заправляючи бак слід пам’ятати, що заповнений “під зав’язку” він стає схожий на бомбу, і може на спеці рвонути в будь-який момент.