Jeep покаже в Женеві новий Cherokee Trailhawk

Компанія Jeep розповіла про новинки, підготовлені для автошоу в Женеві (як європейських, так і глобальних). Наприклад, там буде представлений новий член родини – Cherokee Trailhawk.

Сам автомобіль вже засвітився в минулому році, а тепер компанія додала деталей. Позашляхові 17-дюймові шини доповнені ліфтом підвіски на пару сантиметрів (до 22), повний привід Active Drive Lock з блокуванням заднього диференціала допомагають долати перешкоди, в селекторі Selec-Terrain доданий режим «Скелі» (Rock). Трейлхоку за замовчуванням покладені не тільки доопрацювання, що підвищують прохідність.

Версія просто добре укомплектована. Тут є великий список помічників водія, включаючи адаптивний круїз-контроль, асистент гальмування з розпізнаванням пішоходів, аудіосистема Premium з дев’ятьма динаміками і сабвуфером, мультимедійка з навігацією і екраном на 8,4 дюйми.

За схожим сценарієм зроблена нова варіація Компаса – Compass Night Eagle. Її суть зводиться до розширеного списку обладнання (навігаційна система Uconnect з екраном на 8,4 дюйми, задня камера з динамічною розміткою) і особливою ​​чорною обробкою. На Компасі Night Eagle пропав хром, на його місці з’явилися чорні і глянцево-чорні елементи декору (обрамлення всієї оптики, решітки радіатора, бампер, бічні вікна). Того ж кольору 19-дюймові алюмінієві колісні диски.

А салон отримав комбіновану обробку. Про модель Renegade Limited виробник розповсюджуватись не став. Однак тут все передбачувано: кілька особливих штрихів в зовнішності, багате оздоблення інтер’єру і хороший список базового устаткування, що встановлюється за умовчанням. Європейцям також покажуть серію моделей з приставкою S, створених слідами Гранда S: Renegade, Compass і Cherokee. Ці виконання володіють, за визначенням фірми, «спортивним і міським виглядом».

Кілька додаткових штрихів в дизайні S-версій поєднуються з розширеним переліком обладнання. Наприклад, Ренегейду S покладені повністю світлодіодна зовнішня оптика спереду і ззаду, адаптивний круїз-контроль і двозонний клімат-контроль; Compass S може похвалитися біксенон і аудіосистемою Beats, купа асистентів водія і систем безпеки – гідності Cherokee S.

Спортивний вигляд S-варіантам забезпечує підбір кольорів кузова (Alpine White на Ренегейде, відібраному для шоу, і Pearl White на двох інших), акцентів Granite Crystal на решітці радіатора, шильдиках і обрамленні оптики, плюс особливі колісні диски зі схожою «гранітної» забарвленням. Оскільки позашляховик Grand Cherokee S публіка вже бачила, компанія зробила ще крок вгору, створивши Grand Cherokee S Limited (зразок на стенді оснащений 250-сильним дизелем 3.0).

Говорячи спрощено: тут все “по-багатому”. Наприклад, в такому Гранде, крім купи різної електроніки, встановлена ​​преміальна аудіосистема Alpine з цифровим підсилювачем, дев’ятьма динаміками, сабвуфером і активним шумозаглушенням.