Jeep у 2020 році випустить гібридний Renegade

Jeep зробить гібридну версію свого компактного кросовера. Марка підтвердила, що у 2020 році з’явиться гібридний Jeep Renegade.

Очікується, що технічно автомобіль буде уніфікований з кросовером Fiat 500X, на базі якого і побудований Jeep. До силової установки входять бензиновий мотор і один або кілька електродвигунів, які забезпечують одночасно і повний привід, і короткий запас ходу на електротязі.

Гібридний Jeep Renegade почнуть випускати вже у 2019 році, але в продажу автомобіль з’явиться тільки на початку 2020 року. Концерн Fiat-Chrysler Automobiles (FCA), що володіє маркою, оголосив, що випускати новинку будуть разом з Fiat 500X в Італії на заводі в Мелфі.

Фабрику модернізують, вкладуть в неї € 200 мільйонів, а робочих перекваліфікують для роботи з високовольтними електричними системами, які є стандартом для гібридних моделей.

Новий Jeep Renegade буде гібридним - фото 281096

FCA вкладе € 9 мільярдів в електрифікацію своїх моделей і в найближчі 4 роки на ринок вийде щонайменше 12 гібридних модифікацій на базі різних моделей брендів, що входять до концерну.

До 2022 року концерн зробить одразу кілька варіантів гібридів, а також почне випуск повноцінного електромобіля. У результаті кількість гібридів в модельній гаммі FCA виросте до 30 машин.