Jeep випустить в серію нову модель

Jeep серйозно роздумує над пікапом на базі моделі Wrangler. Очікується, що нова модель Jeep Scrambler буде побудована на базі Jeep Wrangler Unlimited і стане відрізнятися від нього новим кузовом.

Jeep всерйоз роздумує над створенням свого першого за останні десятки років серійного пікапа. Очікується, що в його основу ляже останнє покоління Jeep Wrangler, а легка вантажівка отримає ім’я Jeep Scrambler. Дизайнер Wraith, грунтуючись на шпигунських фото, представив на Jeep Scrambler Forum своє бачення нової моделі.

В цілому Jeep Scrambler багато в чому стане повторювати вже серійний Jeep Wrangler Unlimited, не рахуючи вантажного відсіку, а моторна лінійка пікапа стане повторювати аналогічну у позашляховика. Значить, будуть бензинові та дизельні двигуни, а також не виключена поява гібридної модифікації. Випуск Jeep Scrambler налагодять на заводі марки в Толедо, штат Огайо, а на ринок пікап вийде в 2019 році – конкурентами для новинки стануть Chevrolet Colorado, GMC Canyon, Ford Ranger, Nissan Frontier і Toyota Tacoma.