Jeep Wrangler і ще дві моделі потрапили під відкликання

Найбільша кількість відкликаних машин – це 743 позашляховика Jeep Wrangler, реалізованих з квітня 2010 року по … Кінець періоду не вказано.

У Ренглері необхідно замінити газогенератор подушки безпеки переднього пасажира, оскільки мова про смертельно небезпечну продукцію фірми Takata. Зараз якраз почався «останній раунд» глобальної сервісної кампанії. Один-єдиний вен Fiat Ducato, проданий в січні 2019 го, запрошений на ремонт, адже у нього можуть стикатися паливопроводи. Щоб вони не перетирали одна об одну, їх треба розвести.

Мінівени Chrysler Pacifica можуть самостійно і без попередження почати рух. Автопілот ні при чому, і нещасливий селектор «автомата» теж. Справа в тому, що на передній панелі є маленька заглушка, а під нею червоний ремінець. Якщо потягнути за нього, машина перейде з паркінгу в нейтраль, щоб можна було, наприклад, переставити або відбуксирувати Пасифік з розрядженим акумулятором. Як виявилося, заглушку можна зняти без будь-якого інструменту, хоча, по ідеї, потрібна як мінімум викрутка.

Американський регулятор NHTSA повідомляє: після розблокування Pacifica може покотитися, вдарити і травмувати когось або викликати аварію. Необхідно поставити нову заглушку, яку без викрутки НЕ сковирнеш. У США відкликано 240 242 мінівени, випущених з 15 червня 2016 року по шосте квітня 2018 го.