Jetour представив в Пекіні модель X90

Шпигунські знімки з автосалону в Пекіні – жанр новий, незміцнілий. Спасибі порталу autohome.com.cn, який став родоначальником і підніс картинки з виставки як видобуток папараці. Подяка щира, оскільки найбільше автошоу в КНР, що минуло навесні, висвітлити повністю було неможливо, і за кадром залишилося чимало прем’єр.

«Шпигунство» дозволяє до них повернутися. Так, з’ясувалося, що бренд Jetour, що належить Chery, представив в Пекіні не тільки концепт X, але і модель X90, а також дві версії свого первістка X70. Як і «семидесятки», Jetour X90 має стійки McPherson спереду, багатоважілька ззаду. Він теж здатний прийняти на борт п’ять, шість або сім вершників.

Зовнішність без надмірностей – чистий аркуш, на якому будуть намальовані «спортивні» версії. У моделі X70 вони вже з’явилися. Модифікації X70S і X70 Coupe на 30 мм довші (4750) і 10 ширше (1910), ніж стандартний паркетник. Всі зовнішні відмінності зводяться до оформлення решітки, бамперів, порогів, дизайну колісних дисків. Дах «купе» китайці міняти не стали, просто зробили його контрастним.

Кросовер X70 впізнає власника за відбитками пальців: сканер вбудований в дверну ручку. Внутрішньосалонове дзеркало використовується як сенсорний дисплей для управління медіацентром і не тільки. Спірне рішення.