Ювілейний Nissan GT-R50 дебютував в Гудвуді. Фото

На фестивалі швидкості в Гудвуді творці – Nissan і Italdesign – перевіряли життєздатність ювілейного спорткара. За довгі роки Nissan GT-R встиг навіть злегка застаріти – японці все відкладали серйозні оновлення, зберігаючи те, що і так працює. Однак співпраця між Nissan і Italdesign призвела до переосмислення спортивного автомобіля.

Nissan GT-R від Italdesign дебютував на Фестивалі Швидкості в Гудвуді, проїхавши по знаменитій трасі. Автомобіль оснащений твінтурбованим 3,8-літровим двигуном V6 потужністю 710 к.с. Це набагато більше, ніж у стандартного GT-R Nismo (який може похвалитися 600 к.с.).

Удосконалена гальмівна система Brembo дозволяє витримувати додаткову потужність, а заводську підвіску замінили на амортизатори Bilstein. Це перша співпраця Nissan і Italdesign. Автомобіль створений на честь 50-річних ювілеїв як моделі GT-R, так і італійського ательє.

Як заявили раніше представники обох компаній, якщо після Гудвуда будуть хороші відгуки і великий інтерес, то, можливо, буде випущено обмежену серію Nissan GT-R50 виключно під замовлення. У пілотів заводської команди Nissan GT3 Лукаса Ордоньеса і Алекса Бункомбе стояло завдання проїхати на GT-R50 по трасі Гудвуді. І у них непогано вийшло.