Карлос Гон отримає пристойну компенсацію

Концерн Renault-Nissan-Mitsubishi може виплатити пристойну суму колишньому главі Карлосу Гону. Саме така сума прописана в угоді, яка була пописано ще 7 років тому главою Nissan Хірото Саікава. Відповідний документ виявився в розпорядженні Financial Times.

Однак в компанії поки не коментували інформацію. Крім того, сторонами був підписаний додатковий контракт, згідно з яким після відходу із займаної посади Гон стане «почесним головою» альянсу терміном на 10 років. Це означає виплату зарплати в розмірі 4,4 млн доларів на рік. Нагадаємо, що Карлос Гон, який не так давно очолював альянс Renault-Nissan-Mitsubishi, був затриманий 19 листопада. Йому було пред’явлено звинувачення в ухиленні від податків.

За даними японських поліцейських, для цього він умисно спотворював інформацію про розмір власних виплат. На даний момент 65-річний Гон відпущений з в’язниці під заставу після того, як провів в ув’язненні 108 днів.

Карлос Гон був відправлений у відставку з поста голови ради директорів Nissan Motor Co. через 3 дні після затримання. Пізніше керівництво японського автоконцерну Mitsubishi також прийняло рішення звільнити Карлоса Гона з поста голови ради директорів. А вже 23 січня стало відомо, що Гон покинув пост гендиректора Renault.