Кен Блок виступить на Ford Transit

Кен Блок – це вже досить відома особа в світі автомобільного спорту. Всі ми не раз дивилися відеоролики, на яких цей хлопець показує просто неймовірні речі на різноманітних і досить потужних автомобілях.

Любить він показатися не тільки на сучасних машинах – він не раз показував вищий пілотаж на класичних моделях Ford. Мова йде про старий задньопривідний Escort, а також середньомоторне купе Killer B RS200. Виявляється, Кен Блок бажає проявити себе і на американському фургоні Ford Transit – на ньому він візьме участь в ралі.

Хлопці з компанії Galpin Auto Sports вирішили зайнятися модернізацією двох стандартних Ford Transit, щоб у пана Блока і його команди їх Hoonigan Racing були необхідні авто. Фургони мають чорну матову обробку кузова з синіми смугами.

Також відзначу великий дорожній просвіт, повнопривідну систему і 310-сильний мотор з подвійним турбонаддувом – автомобіль повинен мати хороші позашляхові можливості щоб він зміг упевнено впоратися з серйозним бездоріжжям. Багажник на даху зі сходами забезпечує додаткове місце для зберігання спорядження, а набори світлодіодних світильників забезпечують додаткове освітлення.

В салоні фургону дуже багато місця зберігання запасних частин, інструментів, і всього, що може знадобитися для швидкого ремонту на дорогах – на сучасних етапах ралі передбачені спеціальні зони обслуговування.