Хетч Ford Fiesta ST отримав цікаву трекову підвіску

Хот-хетч Ford Fiesta ST третього покоління отримав версію Performance в кольорі Deep Orange і різні технічні доопрацювання.

Головне доопрацювання в Ford Fiesta ST Performance Edition це підвіска, яка отримала особливі настройки, регульовані амортизатори і жорсткі пружини Ford Performance Blue, занизивши тим самим хетчбек на 15 мм спереду і 10 мм ззаду.

Для оптимізації роботи всіх елементів нової підвіски інженери компанії Ford допрацьовували хот-хетч на знаменитій трасі Нюрбургринг.

Модифікація, побудована на базі топової ST-3, отримала ще одне не менш важливе оновлення – передній диференціал Quaife, а також лонч-контроль, діодні фари, 18-дюймові колеса і багато іншого.

За продуктивність Fiesta ST Performance Edition, як і раніше, відповідає 1,5-літровий 3-циліндровий турбомотор на 200 кінських сил і 290 Нм крутного моменту. Від нуля до 100 км / год хетчбек здатний розганятися за 6,5 секунди і досягти максимальної швидкості в 232 км / год. Ford Fiesta ST Performance Edition буде випущений тиражем в 600 екземплярів і буде доступний тільки на ринку Великобританії за вартістю близько 25 500 фунтів стерлінгів.