Хетч Renault Megane RS Trophy-R намірився на новий рекорд

Трековий Renault Megane RS Trophy-R (275 к.с., 360 Н • м) попереднього покоління в 2014 році встановив рекорд Нордшляйфе для передньопривідників – 7: 54.36. З тих пір планка піднялася, і зараз лідирує Honda Civic Type R (320 к.с., 400 Н • м) з результатом 07: 43.8.

Реношники це так не залишать: «третій» Megane RS Trophy вже породив нову версію Trophy-R, яка тестується на Нюрбургринзі. Крізь скло можна розгледіти, що задні сидіння демонтовані, на їх місце поставлений каркас безпеки. Наклейки на дверях, швидше за все, маскують червону ліврею.

Задній дифузор і випускні патрубки приховані від сторонніх очей. Віддача турбомотора 1.8 (300 к.с., 420 Н • м), ймовірно, не зміниться, але у «Еркі» будуть і інші козирі. Це переналаштована підвіска з ще більш жорсткими пружинами і амортизаторами, радикальне зниження маси з відмовою від всього «зайвого», включаючи задній диван, кондиціонер і шумоізоляцію, посилені гальма і так далі. Попередній тираж Trophy-R склав 250 примірників, а ціна – 45 660 євро. Не виключено, нова версія буде більш дорогим раритетом. Ну а рекордний заїзд чекаємо в цьому році.