Хетчбек Honda e Prototype дебютує 5 березня

Концептуальний хетчбек Honda Urban EV перетворився в передсерійний зразок Honda e Prototype, який добереться до конвеєра вже в цьому році і вийде на ринок Європи. З’ясувалося, що компакт побудований на новій задньопривідній платформі, заточеній під електромобілі.

Відповідно, єдиний мотор приводить задні колеса. Запас ходу складає «більше 200 км». При потужній зарядці акумулятор наповнюється на 80% за 30 хвилин. Дверей тепер п’ять. Колеса зменшилися, що не кращим чином позначилося на без того спрощену зовнішість. Висувні дверні ручки і камери замість бічних дзеркал, схоже, стануть на потік.

Розробникам їх прототип бачиться міською машинкою з відносно довгою колісною базою, широкою колією і короткими звісами. Загальний дизайн, простий і чистий, дозволив зробити хетч «з людським обличчям». Тон також задають чорні панелі спереду і ззаду «з унікальними увігнутими профілями».

Два з п’яти дисплеїв відносяться до медіацентру, ще один – приборка, бічні екрани показують картинку з камер-дзеркал. Центрального тунелю немає, тому режими руху змінюються на тумбочці між кріслами. Під блоком кліматичної установки видно п’ять роз’ємів, включаючи розетки. В обробленому тканиною салоні повинно бути повітряно завдяки рівній підлозі і панорамному лобовому склу. Бічні камери заднього виду носять грізну назву Camera Mirror System. У хвості є додаткові «очі». На решту до нього питання (розміри, потужність, обсяг багажника і так далі) прототип спробує відповісти п’ятого березня в Женеві.