Хетчбек Nissan Pulsar залишає Європу

Хетчбек Nissan Pulsar залишає європейський ринок. Таке рішення прийняло керівництво бренду, проаналізувавши статистику останнього продажу.

З’ясувалося, що попит на компактну «п’ятидверку» виявився вельми низьким: модель явно поступається популярним сьогодні кроссоверам. За підрахунками експертів, з початку року модель зуміла переступити позначку в 2 тисячі проданих авто всього два рази – в березні і червні.

Випускаючи на ринок нову модель, виробник розраховував щорічно продавати по 60 тисяч примірників і більше, однак на ділі продажі виявилися куди скромнішими. Так, у 2017 році дилерам вдалося знайти покупців всього для 25 000 таких авто. Про припинення продажу Nissan Pulsar в ЄС стало відомо порівняно недавно, хоча виробництво цієї моделі на заводі в Барселоні було припинено ще на початку літа. Тоді цей компактний хетчбек ще можна було придбати в автосалонах Німеччини і Італії.

В планах компанії Nissan – зміцнити свій вплив в процвітаючому сегменті кросоверів і позашляховиків. Для реалізації цієї мети бренд поступально відмовляється від випуску неприбуткових моделей.