Хетчбек SKODA RAPID замінить універсала SPACEBACK

Уже в наступному році Skoda збирається замінити існуючий хетчбек Rapid. І чехи обіцяють, що нова модель стане революційною для всієї VW Group. Невеликий сімейний хетчбек Skoda Rapid перетвориться з недорогої і дуже драйверської пропозиції в прямого конкурента Volkswagen Golf і Ford Focus.

У модельному ряду компанії він, як і раніше, буде займати місце між Fabia і Octavia, але отримає, швидше за все, нове ім’я. Це перші зображення універсалу Skoda, який з’явиться в наступному році відразу за компактним хетчбеком. Правда, тепер назви кузовів будуть трохи екзотичнішими: Fastback для хетчу і Spaceback для універсалу. Поки зовнішність прихована під «товстим шаром» камуфляжу, але досвідчений погляд легко впізнає цю передню частину.

І таку форму капота з невеликим «дзьобом», і цю форму решітки радіатора і фар ми вже бачили на оновленій Skoda Fabia. Та ж історія і на кормі, де набір горизонтальних габаритних вогнів легко пізнаваний. Абсолютно нова модель буде побудована на платформі MQB. Швидше за все, це варіант платформи А0, яка буде максимально розтягнута. І вже історично шасі німецьких автомобілів сегмента В у чехів перетворюються в техніку на клас вище. Це означає, що новий автомобіль Skoda теоретично зможе отримати гібридну силову установку, хоча твердо цього поки ніхто не обіцяє. Але зате всі вже чекають новий найменший в лінійці кросовер, який чехи збираються побудувати на цьому ж шасі. І це цілком логічно. Все залізо до того моменту вже відкатають на іспанському SEAT Arona, а зовнішність концепту Vision X, показаного на початку рік на Женевському автосалоні, влаштує всіх.