Хетчбек Suzuki Baleno перетворюють на Toyota

Першою моделлю, яка зазнає бедж-інжиніринг в рамках угоди про кооперацію між Тойотою і Suzuki, стане компактна пятидверка Suzuki Baleno. Про це повідомило індійське видання Livemint з посиланням на інсайдерів.

Мова йде про версії для Індії, хоча план взаємодії двох фірм має на увазі в перспективі і експорт спільних моделей на інші ринки. Перекроєна під Тойоту носова частина Baleno на цьому малюнку – результат вправ стороннього ілюстратора. Але щось подібне може статися з хетчбеком і в реальності. За інформацією Livemint, завод Suzuki в Гуджараті міг би виробляти для Тойоти щорічно по 20 000-25 000 хетчбеків Toyota Baleno.

Попит легко передбачити: Suzuki реалізує в Індії 15 000 Baleno на місяць. П’ятидверка, ймовірно, отримає нові бампери і грати радіатора. Про асортимент моторів говорити рано, проте Baleno для Індії пропонує вибір з трьох агрегатів: бензинових 1.2 K-Series (84 к.с., 115 Нм) і 1.0 Boosterjet (102 к.с., 150 Нм), а також дизелю 1.3 DDIS (75 к.с., 190 Нм). Вони поєднуються з п’ятиступінчастою “механікою” (1.0, 1.2 і 1.3) або варіатором (1.2). Випуск Тойоти Baleno в Гуджараті повинен стартувати навесні-влітку 2019-го. За інформацією видання IndianAutosBlog, в подальшому складання тієї ж самої п’ятидверки повинен налагодити і завод Toyota Kirloskar Motor в Бідаді (штат Карнатака).