Хетчбек Toyota Yaris GR Sport готується до дебюту

2 жовтня 2018 року на Паризькому автосалоні відбудеться офіційна презентація нового «зарядженого» 5-дверногого хетчбека Toyota Yaris GR Sport. Він призначений для продажу тільки в Європі.

Цей автомобіль буде не таким суперським, як версія GRMN, але цей хетчбек все-таки можна буде вважати спортивним. Так, він отримає нові амортизатори Sachs Performance, 17-дюймові легкосплавні колісні диски з шинами Bridgestone Potenza RE50, а його дорожній просвіт знизиться на 11 мм в порівнянні з топовим Yaris. У салоні є трьохспицеве рульове колесо (його точно взяли у Toyota 86), спортивні сидіння, і деякі інші доробки.

В цілому салон виглядає набагато краще, ніж у стандартної Toyota Yaris. Він нам нагадує салон версії GRMN, але не такий екстремальний. У лінійку двигунів Yaris GR Sport входить 4-циліндровий гібридний 1,5-л агрегат. Які динамічні характеристики цього хетчбека з таким мотором – поки не повідомляється.

Toyota планує офіційно представити «заряджений» хетчбек Toyota Yaris GR Sport наступного місяця на автосалоні в Парижі. Незабаром після цього він з’явиться у продажу.