Хлопець з Канади створив пожежний дім на колесах

Автодом, про який ми зараз говоримо – це суміш пожежної машини і напівпричепів Peterbilt і Kenworth. За повідомленням техаських ЗМІ, які знайшли виробника і водія автомобіля, будинок на колесах у вигляді пожежної машини належить талановитому хлопцеві на ім’я Брайан Портман.

Він колишній будівельник човнів, і великий червоний RV (автодом) не перший, який він зробив із залишків пожежної машини. Незважаючи на те, що перший його будинок на колесах на базі пожежної машини згорів, це не завадило Портману побудувати свою другу модель з тими ж характеристиками і за тим же проектом.

Двигуну його другої моделі 25 років і він обійшовся в 12 500 доларів. Щоб розширити корпус, Портман використовував напівпричіп Peterbilt з дахом Kenworth. У середній частині цього RV є дах Volvo для цієї піднятою кабіни, де можуть стоячи розміститися пасажири. Всередині є пара широких двоярусних ліжок, холодильник і невелика плита для обігріву салону. Плита знаходиться збоку від машини.

Тим часом Портман зі своїм творінням продовжує насолоджуватися красою Північної Америки, стартувавши з Ванкувера, Канада і вже пройшовши шлях в 4 130 кілометрів. На даний момент, Брайан продовжує рух в сторону острова Південний Падре.