Хот-хетч Hyundai отримав потужний тюнінг

Хот-хетч Hyundai отримав надбавку до потужності. «Заряджений» хетчбек Hyundai i30 N є одним з найбільш «свіжих» в своєму сегменті, встигнувши вже знайти своїх прихильників і відібравши частину покупців у своїх суперників в особі Volkswagen Golf GTI, Ford Focus ST і Honda Civic Type R.

Але завжди знайдуться незадоволені виконанням автомобіля, за рахунок таких людей і роблять свій бізнес тюнінг-ательє. Фірма RaceChip, що базується в німецькому місті Геппінген, одна з їх числа. Вони вирішили звернути увагу на i30 N і «видавити» з його дволітрової «турбочетвірки» більше потужності.

Нагадаємо, двигун в топовій версії Performance видає 271 к.с. Тюнерам ж вдалося підвищити потужність до 309 к.с., що, можливо, не виглядає вражаюче, але з обертовим моментом справа йде трохи краще – тягу вдалося збільшити з стічних 353 Нм до 498 Нм.

Після чіп-тюнінгу, фахівці RaceChip не заспокоїлися і продовжили роботу. Її результатом стала модернізація випускної системи за рахунок розподільної труби HJS, з якої віддача була підвищена до 316 к.с. і 524 Нм крутного моменту.

Крім потужних апгрейдів, хот-хетч отримав і деякі інші зміни. Наприклад, замість стічних коліс, був встановлений набір литих OZ Racing Leggera HLT, взутих у гуму Michelin Pilot Sport 4S. Ще автомобіль отримав нові пружини, з якими дорожній просвіт зменшився на 15 мм, і комплект стабілізаторів поперечної стійкості від Eibach.

Завершальним штрихом стало обертання кузова в плівку силами Schwabenfolia. Аналогічний пакет тюнінгу RaceChip може запропонувати для моделі Hyundai Veloster N, що продається на американському ринку.