Kia K3 для Китаю отримав “родзинку”

Корейський седан Kia K3 (він же в США – Forte, в нас Cerato) змінив покоління на початку 2018 року. А тепер на автошоу в Шанхаї компанія представила китайську варіацію моделі, що випускається СП Dongfeng Yueda Kia Motors. Її вигляд був розсекречений в мережі ще в березні, тепер же в зв’язку з офіційною прем’єрою залишилося уточнити деякі деталі.

Ззаду відмінності від південнокорейської або американської версій не так кидаються в очі, однак бампер у «китайця» – новий. А ще скоректований малюнок ліхтарів – лампа заднього ходу переїхала наверх: з бампера в основні блоки. Дизайн інтер’єру в загальному повторює вихідний K3, але у китайського є відмінності. Центральний екран тут більший, а замість двох блоків клавіш (над і під дефлекторами) з чотирма обертовими рукоятками зроблений один і без «крутилок».

Офіційно підтверджено три силові установки: новий «атмосферний» агрегат 1.5 Smartstream (115 к.с.), наддувний 1.4 T-GDi (130 к.с.) і – вперше на моделі – гібридна версія. Молодший двигун задовольняється варіатором, а НАДДУВНИМ покладено семиступінчастий “робот” з двома зчепленнями. На жаль, детальних характеристик бензоелектричної варіації KIA поки не представила. Зате для нового покоління машини заявлені цілий комплекс помічників водієві Drive Wise і вихід в Мережу.

У разі гібрида мультімедійка буде показувати координати найближчих зарядних станцій. На базі нового седана СП Dongfeng Yueda Kia побудувало гоночний K3 CTCC (справа вгорі), який в цьому році буде брати участь в чемпіонаті China Touring Car Championship. Сині акценти на бамперах – ознака гібридної модифікації. Згідно з інформацією видання Autohome, прайс-лист на новинку компанія оголосить лише 16 травня. За попередніми даними, машина не стане дорожча за попередню. Точніше, її діапазон цін виросте як за рахунок більш низької «ставки» на базовий легковик, так і за рахунок більших чисел для старших комплектацій. За відомостями інсайдерів, розкид такий – від 88 900 до 138 800 юанів.