Kia Mohave вийде в другому поколінні

Офіційна презентація великого південнокорейського кросовера Telluride зовсім не означає, що виробництво середньорозмірного позашляховика Mohave буде припинено. Відомий в деяких країнах під ім’ям Borrego, позашляховик Kia Mohave існує на ринку вже більше десяти років, тому не дивно, що Kia готується до випуску другого покоління моделі.

Новий Mohave, що пройшов тестування в якості замаскованого прототипу в кінці січня, в даний час представлений на автосалоні в Сеулі в якості концепту – автомобіль отримав назву Masterpiece. «Великий, сміливий і міцний» – саме так і характеризують свою новинку представники компанії. Концепт має нові фальшрадіаторні грати «тигрове ніс», а також мудрі чотирьохточкові світлодіодні фари, які отримали назву «кубик льоду».

Ззаду є широкий третій стоп-сигнал, вбудований в спойлер, що знаходиться на даху, а світлодіодні задні ліхтарі розташовані зліва і праворуч від світиться логотипу Mohave. Чотири патрубки вихлопної системи видають потужний силовий агрегат, що знаходиться під капотом, хоча в прес-релізі нічого про це не йдеться. Помітили відсутність фірмових значків Kia? По всьому периметру знаходяться фірмові значки позашляховика Mohave. Всі вікна затемнені, і немає ніяких офіційних зображень салону.

Представники південнокорейського Kia не говорять ні слова про те, коли ж буде представлений повністю серійний прототип нового позашляховика Mohave.