Kia перетворила модель Ceed в кросовер XCeed

Kia готує свою відповідь компактному кросоверу Volkswagen T-Roc і на автосалон в Женеві привезе свій абсолютно новий кросовер з сімейства Ceed. Лінійка модифікацій Kia Ceed 3-го покоління значно відрізняється від свого попередника.

Наприклад, 3-дверний хетчбек pro_cee’d виявився замінений шутінг-брейком ProCeed, а крім 5-дверного хетчбека Ceed можна купити тільки універсал Ceed SW. Але все зміниться навесні 2019 року. На автосалоні в Женеві корейська марка покаже Kia XCeed – новий кросовер, який в лінійці марки буде позиціонуватися під новим Kia Sportage як більш компактний кросовер для міста.

При цьому цікаво, що ще в 2007 році з’явилася Kia XCeed. Правда, тоді вона називалася Kia excee’d і представляла собою концепт-кар – кабріолет на базі 3-дверного хетчбека pro_cee’d. Але зараз трохи перейменована модель стане серійним конкурентом новому Volkswagen T-Roc. Хоча корейський кросовер, на відміну від німецького, на ринок, швидше за все, вийде тільки в передньопривідному виконанні. Через серйозний камуфляж тестових прототипів говорити про дизайн XCeed неможливо, але машина схожа на решту сімейство Ceed в ключових елементах, хоча і буде відрізнятися збільшеним дорожнім просвітом і іншим кузовом з особливим оформленням, з огляду на характер моделі.

Ну і не варто сумніватися в тому, що оснащення нового кросовера, а також лінійка моторів і коробок передач залишаться аналогічними Kia Ceed. Нова модифікація не означає нічого особливого, що цілком логічно.