KIA показала довгожданий кросовер К3

Компанія KIA представила на Шанхайському автосалоні новий середньорозмірний седан К3, який розроблений ексклюзивно для китайського ринку. Вперше К3 буде пропонуватися також і з гібридною силовою установкою.

Продажі нового KIA K3 почнуться в Китаї в другому кварталі 2019 року, повідомляє прес-служба корейської марки. Розробка дизайну нової моделі велася під керівництвом віце-президента і глави KIA Design China, Олега Сона.

Стрімкий силует нового К3 не тільки підкреслює спортивний характер автомобіля, але і забезпечує поліпшені аеродинамічні характеристики.

Автомобіль відрізняє більш солідна фронтальна частина з повністю оригінальним дизайном решітки радіатора, яка має фірмові обриси «посмішки тигра» (tiger nose), а також повністю світлодіодні фари. Моторна гамма нового К3 формувалася відповідно до переваг китайських споживачів. Для седана пропонуються два бензинові двигуни: атмосферник об’ємом 1,5 літра і 1,4 літра з турбонаддувом.

Крім того, вперше для середньорозмірного седана буде запропонована версія з гібридною силовою установкою. Його дизайн відрізняється від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, а мультимедійний комплекс доповнений сервісом, який підкаже розташування найближчої зарядної станції.