KIA показала фото третього покоління моделі Ceed

KIA анонсувала вихід спортивної модифікації моделі KIA Ceed третього покоління – версії Proceed. Публічний показ новинки відбудеться в рамках майбутнього автосалону в Парижі.

KIA Proceed від традиційної версії моделі відрізняє особливий дизайн екстер’єру (нові бампери, особлива оптика, спойлер, специфічні колісні диски і ін.), а також зменшений на 5 мм дорожній просвіт і збільшена до 4605 мм довжина кузова.

Новинка оснащується 1,6-літровим турбомотором на 204 к.с., разом з яким працює 7-швидкісна роботизована коробка передач з двома зчепленнями. Новий KIA Proceed вийде в продаж на європейський ринок на початку майбутнього року. Іншою новинкою корейської марки став заряджений хетчбек KIA Ceed GT, виконаний у спортивній стилістиці і оснащений тим же 1,6-літровим турбомотором потужністю 204 к.с.

Нагадаємо, що в серпні цього року на російському ринку KIA реалізувала, згідно з даними «Автостат Інфо», 20 105 автомобілів, на 15,7% більше, ніж роком раніше (17 374 од.). Обсяг продажів моделі KIA Ceed в цей період склав тисячу триста сімдесят один од., Що на 26,5% більше результату минулого року – 1084 од.