KIA покаже в Нью-Йорку новий кросовер

Вже цієї весни KIA представить світовій спільноті свій новий компактний кросовер під назвою Tusker. За інформацією «The Korean Car Blog», що посилається на джерело, знайоме з ситуацією, новинка буде штурмувати глобальний ринок, а її дебют виробник організує на квітневому автосалоні в Нью-Йорку.

Ключові елементи дизайну компакт-крос запозичить у торішнього концепт-кара SP, презентованого на автовиставці в Нью-Делі. Шпигунські знімки, що потрапили свого часу в Мережу, підтверджують це припущення: серійне авто недалеко пішло від свого «донора». Відомо, що KIA Tusker побудують на одній «візку» з новим поколінням Hyundai Creta. Однак, марка не планує використовувати всі переваги цієї платформи і виводити на ринок семимісний SUV.

Салон Tusker буде виключно п’ятимісцевим. Як мотора, за прогнозами експертів, покупцям запропонують наддувну «четвірку» на 1,4 літра потужністю 140 к.с. Пару йому складе 7-ступінчастий «робот». Сьогодні такий двигун можна побачити під капотом KIA Ceed третього покоління. Ще один силовий агрегат – 150-сильний дволітровий «атмосферник», що поєднується з варіатором. Повний привід для новинки не передбачений.