KIA представила заряджений Сeed GT

Корейський автовиробник KIA представив спортивну версію хетчбека Ceed. Публічна прем’єра автомобіля відбудеться в жовтні на Паризькому автосалоні.

Зовнішні зміни моделі виявилися мінімальними. Нові бампери, грати радіатора в новому фірмовому стилі, накладки на порогах і два патрубки вихлопної системи. Плюс 18-дюймові колісні диски і знижений на 5 мм дорожній просвіт для зниження центру ваги.

У салоні Ceed GT встановлені нові сидіння із збільшеною бічною підтримкою. При цьому як на сидіннях, так і по всьому салону зроблена прострочка червоною лінією. Нарешті, автомобіль отримав нове рульове колесо в спортивному стилі, усічене знизу. Двигун нового покоління перейшов від попередника з невеликими вдосконаленнями, але це все та ж 1,6-літрова турбочетвірка на 204 кінських сили і 265 Нм крутного моменту.

Зате з’явилася нова 7-ступінчаста автоматична коробка передач з двома зчепленнями і підрульовими пелюстками перемикання передач. Втім, 6-ступінчаста механіка також залишилася доступною для клієнтів. Головні зміни торкнулися підвіски авто і систем управління. На Ceed GT були встановлені більш жорсткі пружини, і більш м’які стабілізатори поперечної стійкості. Встановлено систему, яка використовує штатні гальма для перерозподілу крутного моменту між ведучими колесами при проходженні поворотів. Нарешті, спортивному хетчбеку встановили більш гострий рульовий механізм.