Kia вирішила переробити оновлений Sportage

Корейський автовиробник кілька разів переносив дату прем’єри наступного покоління кросовера Kia Sportage і зараз стало відомо, що послужило причиною цього.

Kia Sportage наступного покоління вийшов нарешті на тести перед дебютом на внутрішньому ринку. Згідно з даними AutoHerald, новий Sportage повинен був бути випущений в першій половині 2020 року, але терміни запуску були відкладені два рази: з першої до другої половини цього року, а пізніше до фактичної дати випуску, яка призначена на квітень 2021 року.

Причина затримки полягала в поліпшенні дизайну і конкурентоспроможності, про що в ході внутрішніх обговорень домовилося керівництво Kia Motors, в тому числі з головою Hyundai Motor Group Юісун Чангом, котрий недавно вступив на посаду.

При цьому відомо, що Юісун Чанг брав участь у зустрічах і погоджував деякі поліпшення з керівниками по дизайну і продукції. Відповідно до джерела, новий дизайн задніх дверей Sportage і інші деталі обговорювалися, і, не дивлячись на думку, що період розробки може бути продовжений, голова Чанг підкреслив «бездоганну якість» і вирішив відправити машину на доопрацювання, замість того, щоб випускати майже готовий продукт.

Очікується, що новий Sportage, який розділяє платформу і силову установку з недавно випущених Hyundai Tucson четвертого покоління, отримає покращений салон, динаміку і технології завдяки використанню нового «візка» 3-го покоління разом з новою лінійкою силових установок, в яку увійдуть м’який гібрид, гібрид і гібрид, що підключається.

«Sportage – це модель з найбільшим обсягом експорту серед автомобілів Kia Motors, і тому ми повинні приділяти увагу бездоганній якості у всіх областях, від дизайну до продуктивності», – розповіли представники марки.