Kia вивела на тести кросовер на базі Ceed

Kia розпочала тести нового компактного кросовера, який в лінійцы займе місце між Stonic і Sportage. Побудують новинку на базі легкової моделі Ceed. Представивши нове покоління хетчбека Kia Ceed і новий “Шутінг-брейк” Kia ProCeed в 2018 році, Kia щосили приступила до тестів предсерийного кросовера, який стане 4-моделлю лінійки Ceed – раніше такого варіанту в сімействі моделей не було.

На думку керівництва корейської марки, в лінійці кросоверів між серійними моделями Stonic і Sportage досить великий зазор, щоб додати туди ще один кросовер. Зараз ця модель вже тестується, що підтверджують наші шпигунські фотографії, на яких зображена новинка.

Крім очевидних змін на кшталт нового типу кузова кросовер буде відрізнятися збільшеним дорожнім просвітом і багажними рейлінгами на даху. Найімовірніше дещо зміниться і інтер’єр кросовера. Якщо враховувати, що новий Kia Ceed представлений виключно передньопривідними модифікаціями, то не варто очікувати від кросовера повного приводу.

Але всі деталі про новинку стануть відомі вже в 2019 році. Що стосується моторів, то їх з великою часткою ймовірності запозичують у хетчбека і “Шутінг-брейка”. 1 і 1,4-літрові бензинові турбомотори, 1,6-літровий дизель і 6-ступінчаста механічна і 7-ступінчаста роботизована коробки передач будуть поєднуватися з двигунами. За попередніми даними, прем’єра нового кросовера Kia Ceed відбудеться в березні 2019 року на автосалоні в Женеві. У продажу на європейському ринку модель повинна з’явитися вже в другій половині наступного року.