Колишньому керівнику Volkswagen пред’являть звинувачення через «дизельгейт»

Мартін Вінтеркорн приєднається до чотирьох інших керівників марки, які постануть перед судом.

Колишній голова правління Volkswagen Мартін Вінтеркорн постане перед судом разом з чотирма іншими колишніми керівниками марки. Всіх звинувачують у великому шахрайстві в Німеччині, пов’язаному зі скандалом, відомим нам як «дизельгейт».

Повідомляється, що недавно суд в Брауншвейгу (Німеччина) прийняв клопотання, в якому крім звинувачення в шахрайстві проти Вінтеркорна висувався ряд додаткових звинувачень, включаючи зловживання довірою і створення злочинної групи.

У позові вказується, що Мартін Вінтеркорн знав про маніпуляції з показниками викидів в атмосферу ще в 2014 році, тобто, за рік до офіційного визнання компанією своєї провини. Крім того, його звинувачують у впровадженні в автомобілі марки програмного забезпечення, метою якого було приховування пристрою, який і підтасовує показники.

Сам Вінтеркорн заперечує всі звинувачення, висунуті щодо нього. Так чи інакше, але колишнім керівникам загрожує від шести місяців до 10 років позбавлення волі, а також позбавлення будь-яких бонусів за рішенням суду, отриманих від продажу дизельних автомобілів.