Компакт Lexus UX отримає гібридну силову установку

Першого листопада відкриється прийом замовлень на компактний кросовер Lexus UX, який буде запропонований в двох модифікаціях: бензинової UX 200 і гібридної UX 250h. До того ж, передбачено дизайнерський пакет F Sport зі зміненою підвіскою. Всі «ю-ікси» укомплектовані атмосферною «четвіркою» Dynamic Force 2.0 (171 к.с., 205 Н • м) і новим варіатором Direct Shift. Версія 250h додатково забезпечена 80-кіловатним електромотором і повним приводом E-Four, її потужність – 178 к.с.

Безпеку забезпечує комплекс Lexus Safety System +. Вперше на моделях Лексуса використана «рисова» шкіряна обробка, що має схожість з традиційним японською папером васі. Крім того, в салоні зустрінеться вишивка Сашико. Незвичайних рішень чимало: «надрулеві» перемикачі, настройки «музики» під підлокітником і бездротові діоди в дефлекторах.

Продаж «ю-ікси» толком ще ніде не почався. Росіяни отримають кросовер одними з перших, оскільки в Європі через нові еконорми WLTP старт перенесений на весну 2019 року. Зауважимо, що Lexus NX, найменший в лінійці зараз, за ​​підсумками 2017-го, став у нас найпопулярнішим преміальним компактом. Судячи з усього, UX чекає не менший, а може, і більший успіх. Детальну інформацію про машину компанія обіцяє восени.