Компактний кросовер марки Skoda покажуть в Женеві

Кросовери і не думають поступатися позиціями на основних ринках, і чим більше кросоверів в модельному ряду марки, тим міцніше її положення. Ось і Skoda не відстає, у неї є компактний Karoq і середньорозмірний Kodiaq, а в Китаї ще й купеподібний Kodiaq GT, бюджетний Kamiq і Karoq з подовженою базою.

І це різноманіття – тільки початок: сьогодні виробник розповсюдив перший тизер субкомпактного паркетника на платформі MQB, дебют якого відбудеться на початку березня цього року на Женевському автошоу. Минулого місяця компанія розсекретила хетчбек класу С – Skoda Scala з довжиною кузова 4362 мм. Наступний паркетник можна з деякою часткою умовності представляти як Скалу-крос. Машині пророкують ім’я Kosmiq.

У новій машині нам обіцяні «найсучасніші системи допомоги водієві і цілий ряд рішень в дусі Simply Clever». А в цілому чого чекати від новачка, можна зрозуміти по соплатформенних Фольксвагену T-Roc. За неофіційними даними, нова Skoda буде близька до нього за розмірами. А його довжина, нагадаємо, дорівнює 4234 мм: він такий собі переросток сегмента B або, навпаки, один з найменших кросів в класі компактних.

Правда, у «ті-року» є версії з повним приводом, а у Шкоди його може і не виявитися. Тизер, до речі, явно вказує на серійну версію концепту Vision X, який налічував в довжину 4255 мм. Чекаємо перетину по начинці і з більш компактними побратимами – це Volkswagen T-Cross (довжина – 4107 мм) і Seat Arona (4138). Зрозуміло, в своєму неповторному стилі з гострими гранями зовні і хорошим (для свого сегмента) простором усередині. Додамо, що кросоверні плани Шкоди не будуть вичерпані і на цьому.

У компанію до «зарядженого» паркетника Kodiaq RS в нинішньому році буде створений Karoq RS, а в 2020-му повинен з’явитися електричний паркетник за мотивами концепту Vision E.