Компанії Tesla вдалося побити власний рекорд

Tesla, попри всі ті труднощі, з якими компанія зіткнулася під час виробництва Model 3, досягла своєї амбітної мети.

У третьому кварталі поточного року вона випустила в цілому 80142 автомобілів, включаючи 53239 електрокарів Model 3. Це на 50% більше попереднього рекорду, встановленого в другому кварталі цього ж року. За цей період часу Tesla поставила 83500 автомобілів, серед яких – 55 840 одиниць Model 3.

У прес-релізі компанії наголошується, що протягом третього кварталу Tesla в основному перейшла до серійного виробництва повнопривідної версії Model 3, оскільки споживчий попит на неї значно вищий. Залишається незрозумілим той факт, чи зможе компанія прискорити темпи виробництва Model 3, враховуючи, такі зміни.

Як відомо, до кінця серпня Tesla обіцяла випускати 6000 електрокарів Model 3 на тиждень. Домігшись мети, Ілон Маск поставив нове завдання – 10000 седанів на тиждень. Згідно зі звітом, за останній тиждень третього кварталу компанії вдалося випустити 5300 одиниць Model 3.

Tesla вдалося випустити ще більше авто в третьому кварталі - фото 279934

Проте, Tesla як і раніше має проблеми з виробництвом, доставкою й обслуговуванням своїх електрокарів. Як повідомляє The New York Times, є низка стоянок по всій території США з новими автомобілями Tesla. Є ймовірність, що це непродані Model 3 з заднім приводом, які мають низький попит, хоча компанія стверджує, що це проміжні майданчики для доставлення автомобілів своїм покупцям. Tesla також постала перед труднощами, пов’язаними з постійним ремонтом автомобілів, що свідчить про проблеми контролю якості на етапі виробництва.

У звіті повідомляється, що компанія значно покращила процеси виробництва, постачання та логістику протягом останнього кварталу. Однак про фінансові результати не йдеться. Tesla обіцяє оголосити про доходи в третьому кварталі найближчим часом.