Компанія BMW повністю розсекретила новий BMW 128TI

Баварці повернули позначення «Turismo Internazionale» своїм моделям.

Компанія BMW повністю розсекретила свій новий «заряджений» хетчбек BMW 128TI. Примітно, що через багато років автомобілі марки знову почали отримувати значок «Turismo Internazionale». Крім цього автомобіль відрізняється тим, що потужність передається тільки на передню вісь, хоч деякі технології і були запозичені у флагмана серії BMW M135i xDrive.

Під капотом BMW 128TI розташовується 2-літровий турбомотор потужністю 262 к.с. і 400 Нм крутного моменту, який працює в парі з 8-ступеневим «автоматом». На розгін з місця до 100 км/год хетчбек витрачає 6,1 секунди, а його максимальна швидкість складає 250 км/год. Цікаво, але інженери марки вирішили наділити «спортивний» автомобіль штучним звуком мотора — його генерує мультимедійна система і передає в салон через колонки.

Крім усього перерахованого вище BMW 128TI оснастили M-підвіскою, диференціалом підвищеного тертя Torsen, більш міцними стабілізаторами поперечної стійкості і потужними гальмами M Sport. Крім того новинка отримала агресивний обвіс, двоколірні 18-дюймові колісні диски, затоновані фари і багато іншого. В Європі автомобіль буде доступний в листопаді поточного року за ціною від 41574 евро.