Компанія Buick готує новий кросовер

Всього кілька днів тому стали відомі подробиці про нову генерацію кроссовера Buick Encore, практично повністю повторює Chevrolet Tracker, тепер же з’явилася інформація про чергове SUV від американського виробника.

Новий кросовер, ім’я якого не розкривається, за своїми габаритами трохи перевершує Encore, володіючи ідентичними рисами оформлення екстер’єру. Дані про автомобіль поширені китайським Мінпромом, тобто, в першу чергу модель буде орієнтуватися на ринок Піднебесної. У автомобіля буде 4463 мм довжини кузова, а колісна база 2640 мм.

Ніякої інформації про використовувану платформу немає, але з високою часткою ймовірності це буде шасі спільної розробки GM і SAIC. З відомих опцій значаться мультимедіа, панорамний люк, можливість вибору дисків до 18 дюймів включно, оптика на світлодіодах, різні системи електронної безпеки. З технічної точки зору для авто передбачається використання єдиного 158-сильного 1,4-літровим турбованим мотора.

В якості опції для нового Buick можна буде вибрати повнопривідне шасі. У продажу модель з’явиться до кінця 2019 року, причому під питанням залишається факт її появи на американському ринку, де бренд продає в 5 разів менше автомобілів, ніж в Китаї.