Компанія Continental зробить електромобілі ефективнішими

Експерти компанії Continental створили технологію, яка дозволяє дотримуватися ефективного температурного режиму в електромобілі, а також в машинах з ДВС. Систему представили в Ханчжоу на конференції Future Mobility Conference 2018.

Ті, хто володіють електромобілями, зіштовхувалися зі зниженням їх ефективності в холод і спеку. Ці машини витрачають набагато більше енергії, коли охолоджують або обігрівають салон, від чого знижується їх запас ходу. За статистикою, в 10-градусний мороз ефективність батарей електрокара знижується приблизно на 40%.

У компанії Continental створена технологія Thermal Management. Вона дозволяє ефективно розподіляти потоки повітря в машині тільки там, де це необхідно. Система може використовуватися не тільки в салоні, а й в моторному відсіку, так як вона запобігає переохолодженню чи перегріванню акумуляторів.

Крім того, технологія може бути застосована в автомобілях з ДВС, так як скорочує час прогрівання двигуна, тим самим скорочуючи витрату палива і знижуючи шкоду екології. Технологія Thermal Management від Continental представляє собою систему з багатопортових клапанів, водяних помп, датчиків температури і контурів теплопровідних магістралей. Виробництво новинки вже налагоджено в Китаї. До ринку вона добереться до кінця наступного року.