Компанія Denso буде виробляти безпілотники

Великий японський постачальник автокомпонентів Denso оголосив про свою реорганізацію з першого січня. Зокрема, будуть посилені підрозділи, зайняті тематикою автоматизованого водіння і з’єднанням з Мережею, а також підрозділ силових установок.

Компанія має намір більш гнучко реагувати на зміну парадигми в галузі, де фокус уваги все більше зміщується в бік електрифікації і автопілота. Автомобілісти частіше зустрічають знак Denso, коли змінюють свічки запалювання, масляний фільтр або щітки склоочисника.

А взагалі-то, асортимент продукції компанії ширше: блоки контролю ДВС і силова електроніка, мотори-генератори і кондиціонери, компоненти систем вихлопу, охолодження, зв’язку та кібербезпеки, «залізо» і софт, необхідні для помічників водія …

Одночасно Denso Corporation анонсувала створення в квітні 2019 року двох спільних підприємств. Перше названо J-QuAD Dynamics (капітал 50 млн ієн, штат 170 чоловік, локація – Токіо). Крім Denso (65%) партнерами в ньому стануть Aisin Seiki (25%), Advics (5%) і JTEKT Corporation (5%). Завдання J-QuAD полягає в розробці софта для автономного руху.

Друге СП названо BluE Nexus Corporation (капітал 50 млн ієн, штат 200 чоловік, місто Андзьо, префектура Айті). Його акції будуть розподілені порівну між Denso і Aisin Seiki. Сфера діяльності цього СП – розробка, калібрування і реалізація модулів приводу для електромобілів і заряджаються гібридів.