Компанія DS показала свій перший електрокросовер

Компанія DS опублікувала фотографії свого першого електричного кросовера DS 3 Crossback. Дизайн новинки буде виконаний в стилі флагманського DS 7 Crossback, а його головними конкурентами називають Volvo XC40 і Mercedes-Benz GLB, який ще не дебютував . Прем’єра автомобіля відбудеться на Паризькому автосалоні. Офіційних даних про силову установку поки немає.

За інформацією видання Autocar, кросовер може оснащуватися блоком батарей ємністю близько 50 кВт. Запас ходу складе приблизно 200 кілометрів. Першим електрифікованим автомобілем преміального бренду стала модель 7 Crossback. Вона оснащена гібридною силовою установкою, до складу якої увійшов бензиновий двигун потужність 200 к.с. і електромотор. Сумарна потужність склала 300 кінських сил. Запас ходу на електротязі – 60 кілометрів.

За попередніми даними, кросовер DS 3 Crossback буде побудований на модульній платформі e-CMP, яка розроблялася спеціально для електромобілів. Шасі дебютує саме на найбільш технологічній марці серед всієї групи PSA – DS.